O firmie

Spółkę MOBBI powołano do życia w roku 2012. Została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku w dniu 2012-08-02. Numer wpisu KRS: 0000428570.

Jako informatyk , administrator sieci, integrator usług  – spółka MOBBI być może w Państwa subiektywnym odbiorze nie wykaże długiej historii, jednak jako zespół ludzi ma niezaprzeczalnie bardzo bogate portfolio. Zakres przeprowadzonych integracji, wdrożonych usług oraz ilość i prestiż podmiotów, które nam zaufały – sądzimy, że one przekonają najbardziej wymagających.

W pierwszych dniach istnienia przedsiębiorstwo stanowiło trzon informatyki hipermarketu E.Leclerc w Słupsku.
Nie jesteśmy jednak częścią struktur podmiotów, którym świadczymy usługi. Jako firma, jesteśmy autonomicznym bytem, dostawcą technologii i rozwiązań, administratorem struktur informatycznych, integratorem systemów, operatorem sieci teleinformatycznych i telefonii. Z ramienia spółki Nord Instal realizujemy łączność szerokopasmową na potrzeby pracy przedsiębiorstw. W gronie naszych partnerów znajdą Państwo także znane i rozpoznawalne podmioty międzynarodowe. We współpracy z Contemporary Controls realizowaliśmy  m.in. inwestycję automatyki przemysłowej na obiekcie Galerii Handlowej Manhattan w Gorzowie Wielkopolskim. O inwestycji, w marcu 2017 roku napisał uznany, branżowy, europejski periodyk Bacnet Europe (str.27-29). Dzięki Naszym technologiom i wsparciu z zaplecza teleinformatyki stworzono możliwości pracy zdalnej dla zespołu programistów rozsianych na kilku kontynentach i znacząco ograniczono czas oraz koszty inwestycji. Autorskie sterowniki oświetlenia, o których wspomniano w artykule to tylko niewielka część naszej pracy. Niewielka jednak przyznamy, bardzo istotna. Niezmiernie miło nam było dostrzec wyrazy uznania partnerów .

Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi, którzy na polskim rynku informatycznym działają od 1992 roku. Realizowaliśmy zadania, o których inne podmioty często mówią „niemożliwe”, nieopłacalne”, „niewykonalne”. 

Możemy, jeszcze przed telefonem do nas, umówić się z Państwem, że wyżej wymienionych zaprzeczeń nie ma w naszym słowniku. W gronie naszych wieloletnich klientów znajdują się małe rodzinne firmy, duże ogólnopolskie korporacje oraz rozpoznawalne światowe brandy. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych osób. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Zapraszamy, chętnie przyjedziemy doradzimy, przekażemy referencje a w wyniku tego kontaktu prawdopodobnie nawiążemy długoterminową i satysfakcjonującą współpracę z Państwem.