Open source. Linuks, Unix, BSD

Systemy OpenSource pozwalają dobrać narzędzie stosowne do Państwa do oczekiwań, a poprzez wdrożenie i integrację zbudować system na miarę potrzeb. Jako systemy otwarte posiadają niewiele ograniczeń, a właściwie można by powiedzieć, że jedynym ograniczeniem tych systemów i integratora jest ekonomia i budżet projektu. Dla klienta ta wiadomość stanowi cenną informację już na etapie planowania inwestycji. Jest istotna nie tylko dla firm o ugruntowanej na rynku pozycji, stanowi kluczową informację także dla klientów dopiero rozpoczynających działalność gospodarczą i planujących inwestycje i struktury.

Nie stanowi trudności zbudowanie infrastruktury, w której Państwa sklep internetowy, wysyła powiadomienia o zdarzeniach w formie wiadomości sms, mailem poprzez własny serwer pocztowy, operacje się automatycznie księgują, faktury wystawiają, magazyn uaktualnia. W tym samym czasie konsultant prowadzący rozmowę telefoniczną jest nadzorowany poprzez wirtualną centralę, kalendarz i posiada dostęp do bazy wiedzy przedsiębiorstwa. Zintegrowany dział serwisu jest na podorędziu a menadżer ma dostęp do pełnej analityki zdarzeń w procesach sprzedaży, produkcji czy innych bardziej specyficznych działaniach przedsiębiorstwa.

To co wydaje się być optimum, czego Państwo często brakuje w systemach z pudełka i zakupionych i opłacanych licencyjnie co roku, per użytkownik, jest możliwe do osiągnięcia poprzez kontakt z wdrożeniowcem i integrację.

Oferujemy Państwu unikalną możliwość posiadania takiego zaplecza na sprzęcie własnym, sprzęcie fizycznym oraz systemach z rodziny Linux, Windows. Tam gdzie nie ma takich potrzeb lub warunków pracy serwerów zapraszamy do skorzystania z naszych serwerowni w Słupsku i serwerowni hostingowych na całym świecie.

Jesteśmy przedstawicielem ZeXtras, F-Secure i wielu innych producentów oprogramowania oraz sprzętu, oferujemy konsultacje z zakresu optymalnego wykorzystania zakupionych rozwiązań.