O firmie

Spółkę MOBBI powołano do życia w roku 2012. Została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym przy Sądzie Rejonowym w Gdańsku w dniu 2012-08-02. Numer wpisu KRS: 0000428570.

Jako informatyk , administrator sieci, integrator usług  – spółka MOBBI być może w Państwa subiektywnym odbiorze nie wykaże długiej historii, jednak jako zespół ludzi ma niezaprzeczalnie bardzo bogate portfolio. Zakres przeprowadzonych integracji, wdrożonych usług oraz ilość i prestiż podmiotów, które nam zaufały – sądzimy, że one przekonają najbardziej wymagających.

Od pierwszych dni istnienia przedsiębiorstwo stanowi trzon informatyki hipermarketu E.Leclerc w Słupsku.
Nie jesteśmy jednak częścią struktur podmiotów , którym świadczymy usługi. Jako firma zewnętrzna, jesteśmy autonomicznym przedsiębiorstwem oraz dostawcą technologii i rozwiązań, administratorem struktur informatycznych, integratorem oraz dostawcą telefonii. Z ramienia spółki Nord Instal realizujemy także łączność szerokopasmową na potrzeby pracy przedsiębiorstw.

Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi, którzy na polskim rynku informatycznym działają od 1992 roku. Realizowaliśmy zadania, o których inne podmioty często mówią „niemożliwe”, nieopłacalne”, „niewykonalne”. 

Możemy więc jeszcze przed telefonem do nas, umówić się z Państwem że wyżej wymienionych zaprzeczeń nie ma w naszym słowniku. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych osób. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Zapraszamy, chętnie przyjedziemy doradzimy, przekażemy referencje a w wyniku tego kontaktu prawdopodobnie nawiążemy długoterminową i satysfakcjonującą współpracę z Państwem.

 

 F-Secure_Logo_blue_Alpha_channelJesteśmy autoryzowanym partnerem i sprzedawcą rozwiązań F-SECURE

zextras_suite Jesteśmy oficjalnym Partnerem i sprzedawcą rozwiązań Zextras w Polsce.